Kachna

Książka jest już dostępna tutaj!

Andrzej Poniedzielski słusznie zauważył, że wszystko już zostało napisane. Skłoniło go to do podjęcia próby pisania poniechując słów. Piękna inicjatywa, ale jak napisać książkę poniechując słów? A jak już takiego domorosłego autora przyciśnie tak mocno, że czuje wewnętrzny kategoryczny imperatyw, aby uszczęśliwić świat swoją literaturą?

Siada sobie taki w wolnych chwilach i pisze. Czasem napisanie czegoś zajmuje mu parę lat, bo w dzisiejszym rozbieganym świecie wolne chwile są towarem deficytowym.

I cóż wtedy? Wtedy się przydarza. Powstaje dzieło, dziełko lub po prostu gniot. Często banalny, bo przecież wszystko już zostało napisane. A jednak, ku uciesze autora, znajduje się coraz więcej ludzi, którzy chcą owe dziełko przeczytać.

Niektórzy z ciekawości ­– czy w umyśle ponad czterdziestoletniego inżyniera płci ewidentnie brzydkiej może powstać historia o dziewczynie? Innych interesuje, czy etap wchodzenia w dorosłość można opisać w sposób niebanalny? Jeszcze inni pragną zatopić się w namalowany słowem świat, zainspirować się nim i rozpalić w sobie tę iskierkę piękna i miłości, która jest motorem postępu i wszystkich najwspanialszych rzeczy stworzonych przez ludzkość.

Skoro więc wszystko zostało napisane – przeczytaj tę opowieść między słowami. Tam jest jej prawdziwa treść, którą tylko Ty możesz ogarnąć. Tam jest Twój dialog z autorem, Twoje marzenia i pragnienia. Twoje życie.

Zdjęcie okładki.

Jeśli chcesz poznać fragment książki, napisz na miko@okim.pl, lub skorzystaj z ramki na tej stronie (w wersji pełnoekranowej po prawej stronie na dole).

Poniżej kilka wypowiedzi osób, które przeczytały przedpremierowo udostępniony fragment. Do oryginalnej pisowni dołożyłem tylko „polskie ogonki”:

Agnieszka:
Gładko się to czyta i z przyjemnością.
Czytając książkę mam w głowie to miejsce akcji, zapachy, klimat, czasem smaki – jeśli się da.
A to oznacza że książka jest dobra Zaczynam sobie już malować w głowie to, co widzi słyszy i czuje Twoja Kachna Więc czekam na c.d.!

Marcin:
Pochłonąłem za jednym razem. Wciągająca lektura, czekam na dalszą część!

Dorota:
Daj proszę znać jak będzie książka dostępna na czytnik. Teraz już muszę dokończyć 😉

Natalia:
Hej a propos twojej książki, jest bardzo fajna wciągająca napisana przystępnym językiem książka w moim stylu niby przygodowa , a jednak gdzieś po miedzy wierszami przeplatana nauka przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie😀😀 bardzo mi się podoba. Już nie mogę się doczekać kiedy Będę miała okazję przeczytać ją całą i dowiedzieć się co było dalej i jak skończy się pamiętnik Kachny 😊😊😊

1 myśl na “Kachna”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *