Przejdź do treści

Polityka prywatności, czyli (s)RODO

Nie interesuje nas polityka, ale politycy bardzo interesują się nami. Przymuszeni przez nich, pod groźbą kar administracyjnych, poniżej zamieszczamy Politykę Prywatności, którą z pewnością chętnie i z zaangażowaniem przeczytasz…

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Okim spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Gałczyńskiego 4/901, 00-362 Warszawa, e-mail: miko@okim.pl.
 2. Przetwarzane są wyłącznie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail.
 3. Dane osobowe przetwarzane będą w związku z publikacją Państwa komentarzy do wpisów, wpisów oraz w celu dostarczenia biuletynów, na których otrzymywanie wyrażą Państwo zgodę zapisując się na listę adresową. Treścią biuletynów może być marketing produktów oferowanych przez autorów strony okim.pl.
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie ich uniemożliwia komentowanie, dokonywanie wpisów i otrzymywanie biuletynów.
 5. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych, takim jak: firmy hostingowe, usługodawcy obsługujący wysyłkę biuletynów oraz inne podmioty, bez których serwis nie może w pełni funkcjonować.
 6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zawieszenia działalności strony okim.pl.
 8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność
  z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 9. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 10. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.
 11. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie dostarczenia lepszych i bardziej dopasowanych treści.
 12. Państwa dane osobowe zostały nam udostępnione bezpośrednio przez Państwa.
 13. Branie udziału w dowolnym konkursie, organizowanym w serwisie okim.pl oznacza, że uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji konkursu. Komentarze bez tej zgody nie będą brały udziału w konkursach.